Hegedűs Zsolt: Zebuviadal

zebu_01

kép 1 / 6

2010. november 28.

2 hozzászólás érkezett

  1. demivanna:

    Ez legalább annyival „humánusabb” a bikaviadalnál, hogy két azonos „nemű” csap össze… tényleg, még senki se gondolt arra, hogy két bikaviador küzdjön meg az arénában, és egymást szúrják le?

  2. Cseke Gábor:

    Erről az jut eszembe, amit Erőss Zsolt mesélt a tibeti jak-ról. A külföldiek, turisták, hegymászók a boltokban, éttermekben jaksajtot, jakvajat kérnek, amin az eladók enyhén mulatnak, mert mint kiderült, a jak az a hím állat neve, míg a nőstényé, amely tejel és sajtol, az a nak. De hát így ment be az (angol) köztudatba, sonnan egy lépés volt a miénk…

Szóljon hozzá!

 
Verified by MonsterInsights