Debreczeni Éva: Madárbúcsúztató

2010. december 9.

7 hozzászólás érkezett

  1. Cseke Gábor:

    Ezt most szépen megköszönöm!

  2. Dr.Gatty:

    Kis oázis a betonsivatagban…

  3. demivanna:

    Mi, nyugatiablakúak, legalább tartsunk össze…!!:-)

  4. Dr.Gatty:

    Sajnos csak a konyhaablakom nyugati…na mondjuk a kis fürdőszoba ablak is. Akkor most tartsak, vagy ne tartsak össze? :-)

  5. Cseke Gábor:

    Tarcsál csak nyugodtan, mert úgy is széttartás lesz a vége…

  6. demivanna:

    össze, vissza, szerteszét, az mindegy, csak ne BE…

  7. Dr.Gatty:

    Keresztbe se kóser, de ne nyújtsuk, mert nem vág a témába.:-)

Szóljon hozzá!

 
Verified by MonsterInsights