Debreczeni Éva: marad

nem akar menni
makacs
ismét hull és megint
befagy
nem tud fölállni
újra fáj és mindig
sosem
szabadul meg
előtte semmi
utána sem

2011. február 23.

3 hozzászólás érkezett

  1. Gergely Tamás:

    szenvedünk, másszóval, a közöttben

  2. Keszthelyi György:

    Kezdenek teret hódítani a letargikus hangok. A tükörhangok – mondhatnám.
    Helyes, reális.

  3. Cselényi Béla:

    Mintha a latin névszók is háromalakúak lennének, akár a melléknevek:

    LVDVS,
    LVDA,
    LVDVM… [Sic(!)]

Szóljon hozzá!

 
Verified by MonsterInsights